ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Редакція журналу ΛΌГOΣ. ОНЛАЙН практикує політику відкритого доступу до опублікованого вмісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля суспільного прогресу.

Повнотекстовий доступ до всіх наукових статей журналу представлений в розділі «Архів номерів журналу». Вміст журналу доступний безкоштовно для всіх користувачів. Користувачам дозволено читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей або використовувати їх для будь-яких інших законних цілей, не запрошуючи попереднього дозволу видавця журналу або автора статті до тих пір, поки здійснюється посилання на джерело.

Такі умови повністю відповідають визначенню відкритого доступу згідно Будапештської ініціативи відкритого доступу (BOAI). Політика ліцензування сумісна з переважною більшістю політик відкритого доступу і архівації.

 

ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ

Вміст журналу ΛΌГOΣ. ОНЛАЙН поширюється на умовах ліцензії  Creative Commons Attribution License International CC-BY, яка дозволяє іншим розповсюджувати роботу, та повторно використовувати її вміст лише із зазначенням авторства цієї роботи і первинної публікації в цьому журналі.

Creative Commons License