КОНСУЛЬТАТИВНА РОБОТА АДВОКАТА З МЕТОЮ ЗВЕРНЕННЯ ОСОБИ ЗА ПОСВІДЧЕННЯМ ДОГОВОРУ ПРО ПОДІЛ МАЙНА ПОДРУЖЖЯ ДО НОТАРІУСА (КОНСУЛА)
PDF

Як цитувати

Фурса, Є. (2021). КОНСУЛЬТАТИВНА РОБОТА АДВОКАТА З МЕТОЮ ЗВЕРНЕННЯ ОСОБИ ЗА ПОСВІДЧЕННЯМ ДОГОВОРУ ПРО ПОДІЛ МАЙНА ПОДРУЖЖЯ ДО НОТАРІУСА (КОНСУЛА). InterConf, (53). вилучено із https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/interconf/article/view/11955
PDF

Посилання

Сімейний кодекс України. Вилучено з ресурсу: https://zakon.rada.gov.ua/ laws/show/2947-14#Text

Фурса С.Я. Фурса Є.І., Дика А.О. Спір про право в цивілістичному процесі : нотаріат, суд, виконавче провадження. Монографія. К.: Алерта, 2021. 288с.

Фурса С.Я. Консультативная работа адвоката по делам о разделе имущества супругов: перспектива семейной медиации // Цивилистическая процессуальная мысль. Выпуск 4 «Адвокатура» / Под общ. редакцией Фурсы С.Я. К.: Алерта, 2015. С. 419-428.

Фурса С.Я., Фурса Є.І. Особи, які звертаються до нотаріуса з метою охорони ( захисту) своїх прав та інтересів( заявники), їх процесуальні права та обов’язки // В кн. Теорія нотаріального процесу. К.: Алерта; Центр учбової літератури, 2012. С.148-152.

Положення про порядок учинення нотаріальних дій в дипломатичних представництвах і консульських установах України. Вилучено з ресурсу: https://zakon.rada.gov.ua/ laws/show/z1649-04#Text

Фурса С.Я., Фурса Є.І. Посвідчення нотаріусом договору про поділ майна подружжя іноземця (іноземців) // В кн. Нотарільний процес. Інтерактивний курс (з практикумом). К.:Алерта, 2021. С. 406-408.

Creative Commons License

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

| Переглядів: 6 | Завантажень: 5 |