ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ ТА ОБІЗНАНІСТЬ З ПРАВОМ ЯК УМОВИ СУЧАСНОЇ СОЦІАЛІЗАЦІЇ
PDF

Як цитувати

Оніщенко, Н., & Сунєгін, С. (2020). ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ ТА ОБІЗНАНІСТЬ З ПРАВОМ ЯК УМОВИ СУЧАСНОЇ СОЦІАЛІЗАЦІЇ. InterConf, (30). вилучено із https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/interconf/article/view/4768

Анотація

Стаття присвячена проблемам правового виховання, правового всеобучу та обізнаності в праві, що потребує свого сучасного висвітлення, окреслення та вивчення. Окремий вектор розгляду присвячений відповідним пропозиціям щодо змін у освітніх процесах, програмах, «тактиці» і «стратегії» виховання як загальносоціальної проблеми. Також стаття актуалізує виклики, на які необхідно дати адекватні і своєчасні відповіді і які мали і мають двоєдине спрямування: стосовно пересічної людини та щодо майбутніх фахівців з юридичною освітою.

PDF

Посилання

Радзівілл О. А., Єрко Г. Г. Соціальна зумовленість динаміки євроінтеграційних реформ в Україні. Challenges and prospects for the development of legal systems in Ukraine and EU countries: comparative analysis: Collective monograph. Riga: Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2019. Volume 2. P. 58-75.

Право і прогрес:запити громадянського суспільства: монографія / кол. авторів; за заг. ред. Н. М. Оніщенко. Київ: Наукова думка, 2020. 368 с.

Creative Commons License

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

| Переглядів: 43 | Завантажень: 34 |