ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТТЯ ТА МЕХАНІЗМУ ВПЛИВУ ПОЛІТИКИ «УМОВНОСТІ» (АНГЛ. CONDITIONALITY) В УГОДІ ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ І ЄС НА РЕФОРМИ В УКРАЇНИ
PDF

Як цитувати

Конюх, В. (2020). ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТТЯ ТА МЕХАНІЗМУ ВПЛИВУ ПОЛІТИКИ «УМОВНОСТІ» (АНГЛ. CONDITIONALITY) В УГОДІ ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ І ЄС НА РЕФОРМИ В УКРАЇНИ. InterConf, (32). вилучено із https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/interconf/article/view/5082
PDF

Посилання

Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони від 16 вересня 2014 р. URL: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/984_011.2 , (дата доступу: 15.10.2020).

I. Barnes, EU enlargement and the effectiveness of conditionality: keeping to the deal. Ian Barnes, Claire Randerson. URL: https://www.deepdyve.com/lp/emerald-publishing/eu-enlargement-and-the-effectiveness-of-conditionality-keeping-to-the-DOmY0Qk4oa? , (дата доступу: 15.10.2020).

Угода про асоціацію Україна-ЄС. Спецпроект EDERA та міжнародного фонду

«Відродження» за підтримки ЄС у рамках проекту «Громадська Синергія». URL: https://eu-agreement.ed-era.com/ , (дата доступу: 15.10.2020).

Creative Commons License

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

| Переглядів: 0 | Завантажень: 1 |