II Міжнародна студентська наукова конференція «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ТА ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ НАУКИ»
II Міжнародна студентська наукова конференція «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ТА ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ НАУКИ»

II Міжнародна студентська наукова конференція • 03.12.2021 • Мукачево, UKR

Том 1: Економічна теорія, макро- та регіональна економіка; Підприємництво, торгівля та сфера обслуговування; Фінанси та банківська справа оподаткування, облік і аудит; Маркетингова та логістична діяльність; Менеджмент, публічне управління та адміністрування; Соціальна робота та соціальне забезпечення.
Том 2: Міжнародні відносини; Право та міжнародне право; Інститут правоохоронної діяльності, судова система та нотаріат; Пожежна та цивільна безпека; Біологія та біотехнології.
Том 3: Аграрні науки та продовольство; Хімія, хімічна та біоінженерія; Гірництво та нафтогазова інженерія; Автоматизація та приладобудування; Електроніка та телекомунікації; Екологія та технології захисту навколишнього середовища; Комп'ютерна та програмна інженерія; Системний аналіз, моделювання та оптимізація; Інформаційні технології та системи; Транспорт та транспортні технології; Філологія та журналістика.
Том 4: Філософія та політологія; Педагогіка та освіта; Психологія та психіатрія; Медичні науки та громадське здоров’я; Фізична культура, спорт та фізична терапія; Історія, археологія та культурологія; Архітектура та будівництво; Культура та мистецтво.

════════════════════════════════════════════════════════════
ISBN: 978-617-8037-36-9 | Google Scholar | Молодіжна наукова ліга | © CC BY 4.0
════════════════════════════════════════════════════════════

Сертифікати учасників доступні за посиланням: переглянути
Подяки наукових керівників доступні за посиланням: переглянути

✔️ конференцію зареєстровано УкрІНТЕІ (держ. наукова установа у сфері упр. МОН України)