ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ВИКЛИКИ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ У ДИСТАНЦІЙНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Як цитувати

Оніщук , І. (2021). ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ВИКЛИКИ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ У ДИСТАНЦІЙНОМУ СЕРЕДОВИЩІ. Матеріали конференцій МЦНД. вилучено із https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/mcnd/article/view/17584

Посилання

Dictionary by Merriam-Webster. Distance learning [Електронний ресурс]. – Режим доступу до ресурсу: https://www.merriam-webster.com/dictionary/ distance%20learning.

Змішане навчання. Як вчителі працюють і офлайн, і онлайн [Електронний ресурс]. – 2020. – Режим доступу до ресурсу: https://nus.org.ua/articles/zmishane-navchannya-yak-vchyteli-pratsyuyut-i-oflajn-i-onlajn.

Що краще: дистанційне навчання або традиційна школа? [Електронний ресурс]. – Режим доступу до ресурсу: https://optima.school/blog/sho-krashe-distancijne-navchannya-abo-tradicijna-shkola.

Гра «обдури вчителя»: про ризики дистанційного навчання в Україні [Електронний ресурс]. – Режим доступу до ресурсу: https://zn.ua/ukr/amp/EDUCATION/hra-obduri-vchitelja-pro-riziki-distantsijnoho-navchannja-v-ukrajini.html.

Артеменко С.Б. Основні принципи проведення ефективної лекції в уявленнях студентської молоді // Аудиторна робота викладача і студента: досвід і напрями вдосконалення: зб. матеріалів наук.-метод. конф. 21 лют. 2012 р.: у 2 т. — Т. 1. — К. : КНЕУ, 2012. — 612, [4]. – C. 272-273.

Артеменко С.Б. Шляхи підвищення якості навчального процесу в уявленнях студентської молоді // Наукова складова навчального процесу та інноваційні технології його розвитку: зб. матеріалів наук.-метод. конф. 12 квіт. 2011 р.: у 2 т. — Т. 1. — К. : КНЕУ, 2011. — 549, [4]. – C. 295-297.

Creative Commons License

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

| Переглядів: 10 | |