ФОРМУВАННЯ ЩІЛЬНОЇ ЗАБУДОВИ, СЕРЕДНЬОЇ ПОВЕРХОВОСТІ

  • Петро Михновець Національний технічний університет «Львівська політехніка»
  • Галина Гнат Національний технічний університет «Львівська політехніка»

Abstract

У даній науковій статті досліджена тема «формування щільної забудови, середньої поверховості». Актуальність на сьогодні, неймовірно висока, у зв’язку з негативними наслідками швидкої індустріалізації суспільства. Старі індустріальні райони занепадають і не використовуються належним чином. Крім того, у зв’язку з високою ціною на земельні ділянки, правильне використання функціональних зон при проектуванні та їх ущільнення, допоможе сформувати зручне та щільне житло. Дослідження було проведено аналітичним методом, через аналіз існуючих закордонних об’єктів. Це дало змогу проаналізувати реальний стан ситуації, оскільки сучасні норми проектування не відображають реальних побажань мешканців. А це дослідження показує, що люди згідні на деякі не нормативні рішення (наприклад зменшення розривів між будинками, фасади яких не глухі), але в заміну вони мають отримати рішення їх реальних потреб: хороша організація сміттєзбирання, змога паркування при відсутності машин у внутрішньому дворі і тощо).

Downloads

Download data is not yet available.

| Views: 101 | Downloads: 300 Downloads: 0

Author Biographies

Петро Михновець, Національний технічний університет «Львівська політехніка»

cтудент Львівської національної політехніки, кафедра «Архітектурне проектування та інженерія»

Галина Гнат, Національний технічний університет «Львівська політехніка»

канд. арх. наук, доцент кафедри архітектурного проектування та інженерії

References

Колобов, А.В. (2004). Иллиризм как фактор политической истории балканского региона в XIX-XX веках. Вестник Пермского университета, (5), 67–71.

Kanson-Benanav, J. (2009). Designing density: building form and site design for contextually appropriate multi-family housing in Boston's inner-ring suburbs (Doctoral dissertation, Massachusetts Institute of Technology). Retrieved from https://studylib.net/doc/11093658/.

Державні будівельні норми «Житлові будинки, основні положення» ДБН В.2.2-15:2019. Вилучено з https://dbn.co.ua/load/normativy/dbn/dbn_v_2_2_15_2015_zhitlovi_budinki_ osnovni_polozhennja/1-1-0-1184.

Державні будівельні норми «Планування та забудова території» ДБН Б.2.2-12:2019. Вилучено з https://dreamdim.ua/wp-content/uploads/2019/07/DBN-B22-12-2019.pdf.

Король, В.П. (2006). Архітектурне проектування житла. Вилучено з https://studfile.net/preview/5026081/page:5/.

Prandtl, L. (1918). Nachrichten von der Gesellschaft der Wissenschaften zu Göttingen, Mathematisch-Physikalische Klasse, (2), 451–477.

Published
2020-11-22